PETARDA NA SENJAKU! Zvezda na krilima Joveljića slistila Grafičar! (FOTO) (VIDEO)

PRIJATELJSKI SUSRET

Konačan rezultat u 88. minutu postavio je Veljko Nikolić, posle akcije Erakovića i Milića

Crvena zvezda odigrala je prvu kontrolnu utakmicu ove godine i ostvarila ubedljiv trijumf nad srpskoligašem Grafičarom - 5:0.

Crveno-beli su na Topčiderskoj zvezdi poveli već u osmom minutu. Strelac je bio Slavoljub Srnić. Bio je to lep napad koji su kreirali Joveljić i Gobeljić. Tada na scenu stupa mladi Joveljić.

Nad njim je napravljen prekršaj za najstrožu kaznu, koju je u 16. minutu pretvorio u vođstvo od 2:0. U samom finišu prvog poluvremena Joveljić je povisio na 3:0. Luka Ilić je pogodio stativu, a odbijenu loptu Joveljić je rutinski ubacio mrežu.

U drugom poluvremenu čekalo se na pogodak sve do 79. minuta. Hajdin je asistirao Pavkovu koji povisio na 4:0. Konačan rezultat u 88. minutu postavio je Veljko Nikolić, posle akcije Erakovića i Milića.

Crvena zvezda je utakmicu počela u sledećem sastavu: Kahriman, Gobeljić, Savić, Frimpong, Rodić, Donald, Jovičić, L. Ilić, Srnić, Adžić, Joveljić.

U drugom poluvremenu igrali su još Eraković, Pavkov, Hajdin,Milić, Nikolić, Ivan Ilić

BONUS VIDEO: Kvame Von posle debija za Partizan