MEČ KOJI ĆE SE PAMTITI: Navijačko jedinstvo, kompjuter kao sudija, 5 golova i ispala britanske premijerke! (VIDEO)

protiv terorizma

Francuska je ugostila Englesku u meču koji je bio posvećen žrtvama terorističkih napada

Što se tiče samog terena i krajnjeg rezultata, "galski petlovi" su trijumfovali 3:2, iako je "Gordi Albion" imao skoro čitavo drugo poluvreme igrača više i to tako što je po prvi put korišćen "video sudija", tačnije kompjuter koji je signalizirao glavnom arbitru da je Varan zaslužio crveni karton prilikom prekršaja za penal.

Tada je Hari Kejni i izjednačio na 2:2, pošto su prethodno "trikolori" vodili golovima Umtitija i Sidibe, a Kejn postigao već jedan gol za englesku selekciju.

Konačan rezultat i pobedu domaćinu doneo je Osman Dembele na asistenciju Kilijana Mbapea u 78. minutu.

Na kraju da ne izostavimo i komičan trenutak sa britanskom premijerkom Terezom Mej koja je bila na tribinama i zakasnila na trenutak kada je krenuo čuveni navijački talas, što je nasmejalo mnoge kraj malih ekrana.

BONUS VIDEO: Miša Tumbas se dere: Talamba, Talamba! Kamerunac izvrištao od smeha