Neverovatan uspeh malenog Krotonea, Rade Krunić dao gol za Empoli, ali džabe! (VIDEO)

serija a, 38. kolo

Rade Krunić strelac u porazu svoje ekipe

Objavljeno: 10:04h

Empoli je proigrao tek u završnici utakmice, kada je već bilo kasno za preokret. Palermo je vodio golovima Nestorovskog i Enrikea, dok je u 87. minutu jedini gol za ekipu Đovanija Matušijela postigao Rade Krunić.

Inter je razbio Udineze na Đuzepe Meaci (5:2) uz dva gola Edera i najavio da bi sledeće sezone pod vođstvom najerovatnije Lučana Spaletija mogao do daleko boljih rezultata, dok je u Torinu na utakmici između domaćih Bikova i Sasuola viđeno čak osam golova (5:3).

Ostaje da se vidi šta će se dogoditi tokom leta, odnosno da li će Siniša Mihajlović i dalje voditi Torino, dok je sa druge strane izvesno da će Euzebio di Frančesko preuzeti Romu.

Efikasno je bilo i u Firenci, gde je domaća Viola sa igračem manje od 38. minuta ipak uspela da osvoji bod protiv Peskare (2:2).

SERIJA A, 38. kolo:

Atalanta - Kjevo 1:0 (0:0) (Gomez 52)

Bolonja - Juventus 1:2 (0:0) (Tajder 52 - Dibala 70, Kin 90+4)

Kaljari - Milan 2:1 (1:0) (Pedro 17, Pisakane 90+3 - Lapadula 72pen)

Roma - Đenova 3:2 (1:1) (Džeko 10, De Rosi 74, Peroti 90 - Pelegri 3, Lazović 79)

Sampdorija - Napoli 2:4 (0:2) (Kvaljarela 51, Alvarez 90 - Mertens 36, Insinje 42, Hamšik 49, Kaljehon 65)

Krotone - Lacio 3:1 (2:1) (Nalini 14, 60, Falćineli 22 - Imobile 26pen)

Fjorentina - Peskara 2:2 (0:1) (Saponara 66, Vesino 85 - Kaprari 15, Baebek 65)

Inter - Udineze 5:2 (3:0) (Eder 5, 54, Perišić 18, Brozović 36, Anđela 78ag - Balić 76, Zapata 90+3)

Palermo - Empoli 2:1 (0:0) (Nestorovski 76, Bruno Enrike 84 - Krunić 87)

Torino - Sasuolo 5:3 (3:2)

(Boje 6, Baseli 22, De Silvestri 45+1, Falke 57, Beloti 79 - Defrel 14, 40, 81pen)