Samo puka sreća je spasila Milan iz kandži razgoropađene Atalante! Bergamo ipak slavi Ligu Evrope! (VIDEO)

Serija a, 36. kolo

Objavljeno: 23:08h

Lacio je ostao četvrti na tabeli i sada ima 70 bodova, sedam manje od trećeplasiranog Napolija. Fiorentina je sedma sa 59 bodova.

U prvih 45 minuta današnjeg meča nije golova, a do prednosti je prvo stigao Lacio golom Keite Baldea u 55. minutu.

Fiorentina je, međutim, vrlo brzo preokrenula i od 67. do 77. minuta tri puta tresla mrežu gostujuće ekipe. Golove za Fiorentinu postigli su Kuma Babakar u 67. i Nikola Kalinič u 73, dok je gol svoje ekipe pogodio Kristijano Lombardi u 77. Lacio je u 81. minutu smanjio na 3:2, a strelac je bio Alesandro Murđija.