DELIJE GA DOBRO PAMTE: Na meču Lige šampiona je doživeo JEZIVU povredu!
Povreda Mateusa Nunjesa, Foto: Mark Cosgrove / Zuma Press / Profimedia

kakav peh...

Kada budete videli, naježićete se

Objavljeno: 09:22h

Fudbaleri Mančester sitija su u sredu veče savladali Kopenhagen rezultatom 3:1 i tako se plasirali u četvrtfinale Lige šampiona.

Akanđi je postigao prvi gol na meču u 5. minutu, Alvarez je u 9. minutu povećao prednost nakon velike greške golmana Kopenhagena.

Gost se probudio i napadao, a u 29. minutu je preko Elijonusija umanjio rezultat na 2:1

Siti je nastavio da rešeta protivničke mreže, te su 45. minutu preko Halanda uvećali prednost na 3:1 i tako već zadali težak zadatak rivalima.

Kopenhagen je do kraja meča bio bolji protivnik, ali nije uspeo da postigne gol i tako zakomplikuje stvari.

Ono što je obeležilo meč jeste povreda Mateusa Nunjeza, koji je slomio prst.

On je vrištao od bolova scena je bila strašna.

Pogledajte sliku njegovog prsta.

Mateus Nunjes

Zaista jeziva povreda.

Podsetimo, na utakmici Lige šampiona u Beogradu protiv Crvene zvezde je imao asistenciju.