HLADAN TUŠ NA OLD TRAFORDU: Šokantan poraz Mančester junajteda!
Bruno Fernandeš i Saša Lukić u duelu, Foto: Mike Egerton / PA Images / Profimedia

PREMIJER LIGA

Čudesan završetak meča na kultnom stadionu

Objavljeno: 20:09h

Fudbaleri Mančester junajteda poraženi su na Old Trafordu od Fulama rezultatom 2:1 u okviru 26. kola Premijer lige.

Izabranici Erika Ten Haga ostali su na poziciji šest i imaju 44 boda, dok je tim iz Londona na 12. mestu sa 32 boda.

U prvom poluvremenu nismo videli nijedan gol, a potom je usledio spektakl u nastavku.

Gosti sa Krejven Kotidža poveli su u 65. minutu pogotkom Kalvina Basija.

Dugo je Junajted pokušavao da stigne do izjednačenja i to je konačno uspeo u 89. minutu pogotkom Harija Megvajera.

Igralo se devet minuta nadoknade, pokušao je domaćin da dođe do pobede, ali umesto toga, primio je gol.

Rezervista Adama Traore je u svom stili prošao po desnoj strani i uposlio Aleksa Ivobija, koji je preciznim udarcem savladao nemoćnog Andrea Onanu za pobedu izabranika Marka Silve.

Srpski reprezentativac Saša Lukić odigrao je 90 minuta u dresu "Kotidžersa" i pružio je veoma dobru partiju na sredini terena.

U preostalim mečevima od 16 časova, Aston Vila je u Birmingemu savladala Notingem Forest rezultatom 4:2, Kristal Palas je pod palicom novog trenera Olivera Glaznera u Londonu bio bolji od Barnlija rezultatom 3:0, dok su Brajton i Everton na obali mora podelili bodove odigravši rezultatom 1:1.

U subotu od 18:30 Bornmut dočekuje Mančester siti, a od 21 čas Arsenal u Severnom Londonu igra protiv Njukasla.