BAŽDAROVO NOVO ROĐENJE! Samedova majstorija u Surdulici kao opomena za Crvenu zvezdu (VIDEO/FOTO)
Samed Baždar i pomoćni trener Marko Jovanović slave gol, Foto: Starsport©

UPISAO PRVENAC

Momak iz Novog Pazara opravdao poverenje trenera Igora Duljaja

Mateus Saldanja, najbolji strelac Superlige se povredio, dok je zlatni džoker Nemanja Nikolić bio suspendovan.

Partizan je otišao u Surdulicu i pobedio Radnik posle velike borbe, a trener Igor Duljaj "ključeve" napada dao je Samedu Baždaru.

Slavlje fudbalera Partizana sa Grobarima posle pobede nad Radnikom u Surdulici
Slavlje fudbalera Partizana sa Grobarima posle pobede nad Radnikom u Surdulicifoto: Starsport©

Momak koji se pominjao kao meta evropskh velikana, ali u očima navijača i ljudi u Humskoj i talenat koji nije pokazao ni 10 odsto svojih mogućnosti.

Odradio je odlične zimske pripreme na Kipru, a na jugu Srbije postigao svoj prvi gol u tekućoj sezoni na 15. utakmici u svim takmičenjima.

1 / 10 Foto: Starsport©

Špic rođen u Novom Pazaru propustio je šanse u šestom, 13. i 55. minutu, ali ne i onu u drugom minutu nadoknade drugog poluvremena za 0:2.

Samed je ostao usamljen na drugoj polovini terena i krenuo je ka golu. Obišao je golmana i jednog defanzivca i poslao loptu u praznu mrežu.

Majstorija koja bi mogla da nagovesti Baždarovo buđenje posebno jer 9. marta od 17 časova sledi gostovanje Crvenoj zvezdi.

1 / 2 Foto: Starsport©

Naravnom, biće tu i Saldanja i Nikolić, ali deluje da je Duljaj u 20-godišnjaku dobio novu opciju i potencijalno iznenađenje pred spektakl u večitom derbiju.