MITROVIĆ PONOVO POGODIO PROTIV IRANACA! Al Hilal u četvrtfinalu, naredni protivnik Benzema i Al Itihad (FOTO)
Aleksandar Mitrović slavi gol na utakmici Al Hilala i Sepahana, Foto: Fayez NURELDINE / AFP / Profimedia

Azijska Liga šampiona

Izabranici Žorža Žezusa su u seriji od 25 pobeda zaredom, a Aleksandar je na poslednjih 12 susreta dao isto toliko golova

Fudbaleri Al Hilala pobedili su Sepahan sa 3:1 u revanš utakmici osmine finala azijske Lige šampiona.

Neporaženi lider iz Pro lige Saudijske Arabije i u prvom meču u Iranu je slavio sa 3:1, a strelac gola za 2:1 bio je Aleksandar Mitrović.

Večeras je najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije ponovo pogodio, sada u sedmom minutu nadoknade drugog poluvremena za konačan rezultat.

Gosti su poveli preko Farshada Ahmadzadeha u 54. minutu, ali su ostali sa igračem manje u 71. minutu kada je crveni karton dobio Sivah Jazdani.

Salem Al-Davsari poravnao je pet minuta kasnije, a preokret je usledio pogotkom Rubena Neveša u 82. minutu.

Sergej Milinković-Savić nije bio u protokolu Al Hilala koji će u četvrtfinalu odmeriti snage sa Al Itihadom za koji igraju Benzema, Kante i Fabinjo.

Izabranici Žorža Žezusa su u seriji od 25 pobeda zaredom, a Aleksandar Mitrović je na poslednjih 12 susreta dao isto toliko golova.