MITROVIĆ NASMEJAN ĆASKAO SA MESIJEM I POKAZAO MU KO JE GAZDA: Sergej asistirao zemljaku - pogodio i Leo (VIDEO)
Aleksandar Mitrović i Lionel Mesi razgovaraju nasmejani pre utakmice, Foto: Mohammed Saad / AFP / Profimedia

POBEDA AL HILALA

Prelepa tika-taka u režiji naših "orlova" u 10. minutu za prvi gol na meču

Objavljeno: 21:55h

Fudbaleri Al Hilala pobedili su Inter Majami sa 4:3 u prijateljskoj utakmici u okviru "Rijad Season" kupa u prestonici Saudijske Arabije.

Pre utakmice, Aleksandar Mitrović ćaskao je nasmejan sa Lionelom Mesijem, a obojica su se upisali u strelce, dok je asistent bio Sergej Milinković-Savić.

Aleksandar Mitrović i Lionel Mesi razgovaraju nasmejani pre utakmice
Aleksandar Mitrović i Lionel Mesi razgovaraju nasmejani pre utakmicefoto: AA/ABACA / Abaca Press / Profimedia

Vezista je asistirao saigraču iz nacionalnog tima, a bila je to akcija po levom krilu i prelepa tika-taka u režiji naših "orlova" u 10. minutu.

Domaćin je povisio prednost u 13. minutu preko Abdulaha Al-Hamdana, a prvencem je smanjio Luis Suarez u 34. minutu.

Mičel je pogodio za 3:1 u 44. minutu, a gosti su izjednačili za minut preko Lionela Mesija sa penala u 54. i Davida Ruiza u 55. minutu.

Malkom je doneo pobedu Al Hilalu u 88. minutu koji će naredni meč igrati protiv Al Nasra 8. februara od 19 časova.

Prethodno ćemo gledati možda i poslednji duel Lionela Mesija i Kristijana Ronalda 1. februara od 19 časova.