VEČITI NE MOGU DA MIRUJU: Skupoceni napadač TRAGIČAR, velika pobeda TSC-a!
Detalj sa meča između Partizana i TSC-a, Foto: Starsport©

superliga srbije

Trijumf na teškom gostovanju

Fudbaleri TSC-a pobedili su IMT u gostima rezultatom 2:0 u okviru 20. kola Superlige Srbije.

Klub iz Bačke Topole i dalje je treći sa 40 bodova i nastavlja da diše za vrat večitim rivalima na vrhu tabele, dok je tim sa Novog Beograda na poziciji 11 sa 21 osvojenim bodom.

IMT je ovog leta prodao Miloša Lukovića Strazburu za 5.000.000 evra, ali će mladi napadač do kraja sezone ostati na pozajmici u IMT-u.

On je bio i tragičar svog tima pošto je u 49. minutu promašio penal pri rezultatu 0:0.

Miloš Pantović je to kaznio pogotkom u 70. minutu, a konačnih 2:0 postavio je Bence Sos iz penala.