FIORENTINA KONAČNO POBEDILA! Petarda protiv Frozinonea, Milenković odigrao ceo meč
Fiorentina - Frozinone, Foto: LaPresse / ddp USA / Profimedia

24. kolo serije a

Već posle prvog poluvremena je bilo 3:0 za domaće

Objavljeno: 15:08h

Fudbaleri Fiorentine su prekinuli niz od četiri poraza na najbolji mogući način, pošto su savladali Frozinone sa 5:1, u okviru 24. kola Serije A.

Srpski defanzivac Nikola Milenković je odigrao ceo meč.

Već posle prvog poluvremena je bilo 3:0 za domaće.

Mrežu gostiju načeo je Andrea Beloti u 16. minutu, da bi tri minuta kasnije golmana Frosinonea matirao i Džonatan Ikone.

U finišu prvog dela igre Lukas Martines Kvarta povećava na 3:0 posle kornera.

Gonzales je doneo poker "ljubičastima", ali gosti su uspeli da smanje u 67. minutu posle slobodnog udarca.

To nije bio kraj jer je pet minuta pre kraja i Antonjin Barak zatresao mrežu gostiju za konačnih 5:1.

U narednom kolu Fiorentina gostuje Bolonji 14. februara, dok Frozinone četiri dana kasnije dočekuje ekipu Rome.