VLAHOVIĆ DAO DVA GOLA ZA 9 MINUTA, PA SLAVIO KAO NOVAK! Srbin nastavio da rešeta, pa lansirao Juve na čelo Serije A
Dušan Vlahović, Foto: Giovanni Evangelista / LaPresse / Profimedia

BRAVO, MAJSTORE

Nova sjajna partija srpskog asa

Objavljeno: 23:47h

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović je nastavio sa sjajnim partijama u dresu Juventusa i sa dva gola protiv Lećea uvećao golgeterski učinak.

Nakon dva pogotka protiv Sasuola, ponovo je dva puta zatresao mrežu rivala, najpre u 59. minutu, a potom i u 68.

Znao je Srbin kako da proslavi, pa je "načuljio" uši poput Novaka Đokovića da čuje reakciju publike.

Našao se srpski napadač na pravom mestu u pravo vreme kod prvog pogotka i volej udarcem doneo 1:0 "staroj dami".

Potom je još jednom sjajno ispratio akciju svog tima i prikucao loptu iz neposredne blizine nakon sjajne asistencije Mekenija. Sve je krenulo od Filipa Kostića i njegovog centaršuta.

Inače, ovo je Dušanu bio 11. gol ove sezone i ozbiljno "preti" da nadmaši prethodne u Seriji A.

Zatresla se još jednom mreža Lećea do kraja meča, a strelac za konačnih 3:0 je bio Bremer.

Posle ove pobede Juventus je preuzeo vodeću poziciju na tabeli u italijanskom šampionatu, ali Inter ima meč manje.