Fudbaleri Barselone, Foto: CRISTINA QUICLER / AFP / Profimedia

21. kolo lalige

Uzbudljiv meč u Sevilji

Objavljeno: 20:59h

Fudbaleri Barselone pobedili su u gostima Betis sa 4:2 u utakmici 21. kola španske La Lige.

Gosti iz Katalonije trijumf na gostovanju u Sevilji obezbedili su tek u finišu meča, iako su prethodno imali vođstvo od 2:0, ali je Betis zahvaljući golovima Iska uspeo brzo da dođe do izjednačenja.

Barselona je dobro počela meč i povela preko Ferana Toresa u 21. minutu, da bi isti igrač u 48. povisio na 2:0.

Betis - Barselona
Betis - Barselonafoto: Joaquin Corchero/AFP7/Shuttersto / Shutterstock Editorial / Profimedia

Betis je preko Iska u 56. i 59. minutu brzo došao do izjednačenja, ali ipak nije uspeo da zadrži pritisak Katalonaca u finišu meča.

Žoao Feliks je u 89. minutu ponovo doveo Barselonu do prednosti, da bi konačan rezultat postavio Tores u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Barselona je treća na tabeli La Lige sa 44 boda, dok je Betis deveti sa 31.

Prethodno je Real Madrid slavio posle dramatičnog preokreta protiv Almerije.