MURINJO DOBIO CRVENI KARTON! Remi Rome i Atalante (FOTO)
Trenutak kada je isključen Žoze Murinjo, Foto: EPA/CLAUDIO PERI

SERIJA A, 19. KOLO

Trener "vučice" je zbog protesta i žustrog razgovora sa glavnim sudijom Đanlukom Aurelijanom isključen u nadoknadi vremena

Fudbaleri Rome i Atalante odigrali su nerešeno 1:1 u 19. kolu Serije A, a oba gola viđena su u prvom poluvremenu.

Teun Kopmajners pogodio je u osmom minutu, a posle VAR provere sa penala je pogodio Paulo Dibala u 39. minutu.

Detalj sa utakmice Rome i Atalante
Detalj sa utakmice Rome i Atalantefoto: EPA/CLAUDIO PERI

Žoze Murinjo, trener "vučice" je zbog protesta i žustrog razgovora sa glavnim sudijom Đanlukom Aurelijanom dobio je crveni karton u nadoknadi vremena.