ŠAMPION RAZBIJEN U TORINU: Ilić i Vanja se radovali protiv Napolija (FOTO)
Ivan Ilić (levo) na utakmici Torina i Napolija, Foto: www.imagephotoagency.it / imago sportfotodienst / Profimedia

SERIJA A ,19. KOLO

Lazar Samardžić ostao na klupi u porazu Udinezea protiv Lacija kod kuće

Fudbaleri Torina razbili su Napoli, aktuelnog šampiona Italije sa 3:0 u 19. kolu Serije A, a Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić odigrali su ceo meč.

Nemanja Radonjić bio je van protokola, a strelci su bili Antonio Sanabrija u 43, Nikola Vlašić u 52. i Alesandro Bonđorno u 66. minutu.

Paskale Mazoki ušao je na poluvremenu i debitovao za goste, ali je pet minuta kasnije dobio direktan crveni karton.

Lazar Samardžić ostao je na klupi u porazu Udinezea kod kuće protiv Lacija od 2:1.

Nebesko-plavi su pogađali preko Luke Pelegrinija u 12. i Matijasa Vesina u 76. minutu, dok se na drugoj strani radovao Valas u 59. minutu.