NUNOVA LEKCIJA TEN HAGU: Notingem Forest srušio očajni Junajted!
Garnačo, Foto: Matt West / Shutterstock Editorial / Profimedia

premijer liga

Nastavlja se košmarna sezona "Crvenih đavola"

Fudbaleri Notingem Foresta savladali su na svom "Siti graundu" Mančester junajted rezultatom 2:1 u okviru 20. kola Premijer lige.

Izabranici Nuna Espirita Santa upisali su i drugi trijumf u nizu, pa se nalaze na poziciji 15 sa 20 osvojenih bodova, dok su momci Erika Ten Haga ostali na sedmom mestu sa 31 bodom.

Prvo poluvreme bilo je veoma slabo.

Domaćin je bio bolji rival, što se ogledalo u broju pokušaja. Notingem ih je imao šest, a Junajted samo jedan.

Nešto bolji fudbal viđen je u nastavku. Nunov tim poveo je posle školske akcije i pogotka Nikolasa Domingeza na asistenciju Gonzala Montijela u 64. minutu.

Uspeo je Mančester junajted da 14 minuta kasnije izjednači posle velikog kiksa golmana Meta Tarnera. Amerikanac je izgubio loptu pred svojim golom, Garnačo je ukrao loptu i prosledio je Markusu Rašfordu koji pogađa za 1:1.

Ipak, samo četiri minuta kasnije Morgan Gibs-Vajt perfektnim udarcem donosi pobedu Notingemu.