VANJA NIJE IZDRŽAO: Milinković-Savić savladan u završnici meča, Torino doživeo novi poraz!
Savladan pred kraj meča...Vanja Milinković-Savić, Foto: Massimo Paolone/LaPresse / Shutterstock Editorial / Profimedia

Serija a

Jedan gol je odlučio pobednika

Objavljeno: 21:01h

Fudbaleri Fiorentine savladali su na svom stadionu Torino rezultatom 1:0 u okviru 18. kola Serije A.

Domaći tim je do važna tri boda kada je u 83. minutu jedini pogodak na meču postigao Luka Ranijeri i tako savladao reprezentativnog čuvara mreže Srbije Vanju Milinkovića-Savića.

Za Violu je čitav meč odigrao Nikola Milenković, dok je u dresu gostiju, pored Vanje, svih 90 minuta odigrao Ivan Ilić. Jedino Nemanja Radonjić nije ulazio u igru.

Fiorentina je ovom pobedom skočila na poziciju četiri na tabeli Serije A i ima 33 boda, dok je Torino deseti sa devet bodova manje od današnjeg rivala.

U istom terminu, Napoli i Monca odigrali su nerešenim rezultatom 0:0.