HRABRA ZVEZDA NEPORAŽENA OD SITIJA: Crveno-beli dvaput vodili, pamtiće se Šljivićeva majstorija! (VIDEO)
Jovan Šljivić, Foto: Starsport©

lepa uvertira

Omladinci "preživeli" Siti

Omladinci Crvene zvezde nisu uspeli da naprave iznenađenje i savladaju ekipu Mančester sitija u poslednjem kolu grupne faze Lige šampiona.

Vodili su izabranici Nenada Milijaša u dva navrata, ali su na kraju uspeli da osvoje samo bod 2:2.

Poveli su crveno-beli u 20. minutu kada je i viđen najlepši pogodak na meču, a on je bio delo Jovana Šljivića koji je pogodio u stilu najvećih fudbalski majstora.

Međutim, izjednačenje stiže u 36. minutu preko Muira, da bi Maksimović samo 5 minuta kasnije vratio prednost domaćima.

Držala se Milijaševa četa sve do 76. minuta kada je novo izjednačenje građanima doneo Alfa-Rupreht.

Ispostavilo se da je to bio konačan rezultat, pa su Omladinci Crvene zvezde završili takmičenje na trećoj poziciji sa 4 boda, dok je iza njih ostao Jang Bojs.