ŠTA JE OVO DEŠAVA? Zvezda "petardirala" Radnički u prvom poluvremenu! (VIDEO)
Lučić na meču sa Radničkim, Foto: Starsport©

kup srbije

Rapsodija crveno-belih

Mladi fudbaler Crvene zvezde Nikola Knežević je na sjajan način iskoristio šansu koju mu je ukazao Barak Bahar.

On je u 13. minutu meča osmine finala Kupa Srbije protiv niškog Radničkog doveo svoj tim u vođstvo nakon sjajnog pasa Spajića.

Nije prošlo ni 5 minuta, Aleksandar Katai je spektakularnim pogotkom povisio na 2:0, da bi već u 19. minutu bilo 3:0 posle gola Endiajea.

Oba gola su stigla nakon velikih greški rivala, a crveno-beli su odlučili da izbace frustracije zbog ispadanja iz Evrope i demonstriraju nadmoć.

Nastavili su izabranici Baraka Bahara sa ofanzivom, a dobra igra se ponovo isplatila u 26. minutu kada je pogodio još jedan "biser" sa "Marakane".

Vladimir Lučić se odvažio na šut sa oko 20 metara, a bio je to neodbranjiv udarac za Stevanovića za koga se ovaj meč polako pretvara u pakao.

Ubrzo je bilo i 5:0, kada je sudija okarakterisao faul Liama nad Kataijem kao preoštar i pokazao na belu tačku.

Filip Kraso je bio neumoljiv i kompletirao je petardu Crvene zvezde u prvom poluvremenu.