RASPAD SISTEMA: Očajni Čukarički PONOVO izgubio!
Fudbaleri Čukaričkog na meču protiv Partizana, Foto: Starsport©

kruševac

Ne mogu nikoga da pobede

Fudbaleri Čukaričkog nastavili su sa katastrofalnim rezultatima ove sezone.

Brđani su u zaostalom meču 8. kola Superlige Srbije izgubili od Napretka u Kruševcu rezultatom 1:0.

Ova dva tima sada imaju isti broj bodova, 17, i sa Javorom se nalaze na deobi od devetog do 11. mesta, van plej-of zone.

Meč u Kruševcu odigran je po užasnom i blatnjavom terenu, a presudio je pogotak Lazara Zličiča u 38. minutu.

Čukarički je pokušavao svim silama da stigne do izjednačenja, imao je nekoliko dobrih šansi u nastavku, ali je golman Vladimir Bajić sačuvao tri boda Napretku.

Čukarički je tako nastavio sa očajnim rezultatima i doživeo je četvrti poraz u poslednjih pet mečeva Superlige Srbije, dok su Kruševljani po prvi put slavili na domaćem terenu još od početka septembra.