MITROVIĆ PONOVO HEROJ AL HILALA: Prvi gol su poništili, ali drugi put nisu imali sreće! (VIDEO)
Mitrović je ponovo doneo pobedu Al Hilalu, Foto: EPA/STRINGER

RATATATA

Srpski centarfor nastavlja da rešeta mreže

Objavljeno: 19:14h

Fudbaleri Al Hilala ostvarili su pobedu rezultatom 2:0 protiv Al Tavuna u 13. kolu Saudijske Arabije, a srpski fudbaler Aleksandar Mitrović ponovo se istakao.

Reprezentativac Srbije bio je ključni igrač koji je doneo tri boda svom timu, postigavši gol u 82. minutu.

Mitrović je prethodno zatresao mrežu u 38. minutu iz izazovne pozicije nakon visokog skoka posle centaršuta.

Snažnim udarcem glavom, poslao je loptu po sredini gola, ali gol je naknadno poništen zbog prekršaja koji je napravio prilikom skoka nad protivničkim igračem.

Ipak, u završnici meča, Mitrović je uspeo da postigne odlučujući gol nakon slobodnog udarca koji je izveo Malkom.

Oslobodivši se svog čuvara, Mitrović je ponovno šutirao glavom s udaljenosti od 11 metara, a ovog puta lopta je završila u mreži po sredini gola, osiguravajući Al Hilali važna tri boda.

Pobedu je potvrdio Mohamed Kano u 99. minutu meča.

02:10

ALEKSANDRA ANDRIĆ OSVOJILA ZLATO NA SVETSKOM PRVENSTU ZA KADETE! Ovako je savladala internacionalne protivnike: Ponos Srbije!