OMLADINCI ZVEZDE NISU IZDRŽALI: Eduardo u finišu meča srušio snove crveno-belima!
Omladinci Zvezde nisu uspeli da izdrže, Foto: Printscreen/Instagram/crvenazvezdafk_os

šteta

Lajpcig je do gola došao u finišu meča

Omladinci Crvene zvezde su poraženi od Lajpciga rezultatom 1:0 na "TC Stadionu" u četvrtom kolu Lige šampiona.

Jedini gol za "bikove" postigao je Janik Eduardo u 73. minutu utakmice. Eduardo je dobio loptu na ivici kaznenog prostora i nakon nekoliko driblinga postigao gol, savladavši golmana Drakšića.

Ovo je drugi put u dve nedelje da je Lajpcig pobedio crveno-bele, sa prethodnim rezultatom 2:1.

Prvo poluvreme nije bilo posebno uzbudljivo, ali su gosti dominirali na početku drugog poluvremena s opasnim napadima.

U finišu meča, Bubanj je imao dobru priliku, ali je loše zahvatio loptu, tako da nije došlo do promene rezultata.

U drugom meču iste grupe, Mančester Siti je pobedio Jang Bojs rezultatom 3:0.

"Građani" su prvi u grupi sa 10 bodova, isto koliko ima i Lajpcig, a obe ekipe su se plasirale dalje. Crvena zvezda zauzima treće mesto sa tri boda, dok je Jang Bojs bez osvojenih bodova.