ŠTA ĆE REĆI ZVEZDA, ALI I TSC? Sudijska komisija ocenila arbitražu Milana Mitića (FOTO)
Milan Mitić, Foto: Starsport©

Sve je jasno

Govorilo se o spornom penalu za crveno-bele, a Žarko Lazetić, trener gostiju pričao je o neregularnosti kod pogotka domaćina

Veljko Petrović

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su 1:1 sa TSC-om iz Bačke Topole u odloženoj utakmici osmog kola Superlige Srbije.

Partizan sada ima šest bodova više, Baraku Baharu se "drma" klupa, a glavni arbitar Milan Mitić dobro je odsudio meč na stadionu "Rajko Mitić."

Sudijska komisija FSS podržala je odluku Leskovčanina oko žutog kartona za Aleksandra Dragovića zbog faula nad Ifetom Đakovcem.

Ispravna je bila i odluka Jelene Cvetković, VAR sudije na istom susretu, da se ne uključuje kod detalja iz 88. minuta.

Detalj sa utakmice Crvene zvezde i TSC-a iz Bačke Topole
Detalj sa utakmice Crvene zvezde i TSC-a iz Bačke Topolefoto: Starsport©

Crveno-beli kako je ocenjeno nisu oštećeni za penal u 35. minutu posle duela Pitera Olajinke i Josipa Ćalušića.

Žarko Lazetić, trener gostiju govorio je o neregularnosti kod pogotka domaćina uz primedbu da nije bilo elemenata za prekršaj.

I ova odluka Milana Mitića nije bila sporna, a kontrolor suđenja bio je Slobodan Veselinović.