AZAROV ASISTENT U PORAZU OD BARSELONE! Fejnord pregazio Lacio (FOTO)
Žoao Kanselo i Irakli Azarov (desno) na utakmici Barselone i Šahtjora, Foto: EPA/SIU WU

Liga šampiona

Domaćin rešio pitanje pobednika u prvom poluvremenu, Rimljani će "sanjati" Meksikanca

Veljko Petrović

Fudbaleri Barselone pobedili su Šahtjor iz Donjecka sa 2:1 u trećem kolu H grupe Lige šampiona.

Domaćin je slavio golovima Ferana Toresa u 28. i Fermina Lopeza u 36. minutu, a VAR je potvrdio prvi pogodak.

Na drugoj strani radovao se Georgij Sudakov u 62. minutu na asistenciju Iraklija Azarova, bivšeg levog beka Crvene zvezde.

Standings provided by Sofascore

U E grupi, Fejnord je na svom De Kajpu razbio Lacio sa 3:1, a blistao je dvostruki strelac Santjago Himenez u 31. i 74. minutu.

Jednom je slavio i Ramiz Zeruki u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, a konačan rezultat postavio je Pedro iz penala u 83. minutu.