BAJERN TEK U 73. MINUTU "SLOMIO" GALATASARAJ! "Srpski" Salcburg pao u Milanu (FOTO)
Slavlje fudbalera Bajerna, Foto: EPA/Erdem Sahin

LIGA ŠAMPIONA

Strahinja Pavlović protiv Intera odigrao ceo meč, a Petar Ratkov ušao u 72. minutu, dok Aleksa Terzić nije bio ni u protokolu

Veljko Petrović

Fudbaleri Bajerna iz Minhena i Intera teže nego što se očekivalo opravdali su ulogu favorita u svojim mečevima trećeg kola grupne faze Lige šampiona.

Bavarci su savladali Galatasaraj u Istanbulu sa 3:1, ali su šampiona Turske "slomili" golovima Harija Kejna u 73. i Džamala Musijale u 79. minutu.

Hari Kejn slavi gol
Hari Kejn slavi golfoto: EPA/ERDEM SAHIN

Nemački velikan poveo je u osmom minutu preko Kingslija Komana, a izjednačio je panenkom Mauro Ikardi.

Пласман обезедио Sofascore

Na drugoj strani, tim iz Mocartovog grada u Milanu je izjednačio u 57. minutu preko Oskara Gluka, ali je domaćin došao do trijumfa preko penala.

Prethodno je Aleksis Sančez pogodio u 19. minutu, a precizan sa 11 metara bio je Hakan Čalhanoglu.

U gostujućoj ekipi Strahinja Pavlović odigrao je ceo meč, dok je Petar Ratkov ušao u 72. minutu, dok Aleksa Terzić nije bio ni u protokolu.