SVE JE OSTALO U SENCI SKANDALA: Novi Pazar srušio Vojvodinu!
Fudbaleri Novog Pazara, Foto: Starsport

vatreno

Pobeda domaćina ostala u senci navijača

Fudbaleri Novog Pazara savladali su na svom stadionu u okviru 11. kola Superlige Srbije Vojvodinu rezultatom 3:1.

Utakmica je ostala u senci incidenta domaćih navijača zbog koje je i bila prekinua posle samo deset minuta igre.

Naime, Srđan Jovanović je povukao igrače sa terena nakon što su domaći navijači zasuli teren upaljačima.

Utakmica je nastavljena tek kada se ispraznio deo tribine na kome su se nalazili pripadnici navijačke grupe "Torcira".

Što se tiče samog fudbala, domaćin je do pobede stigao u nastavku pošto je na poluvremenu bilo 0:0.

Rafael Floro doneo je prednost svom timu u 56. minutu, a na 2:0 povisio je tačno 20 minuta kasnije Nikola Karaklajić.

Aleksa Vukanović uneo je dramu u meč i smanjio na 2:1 u 82. minutu, ali je sve dileme otklotnio sjajni Rašak Adešina Adetundži na asistenciju Sejdube Sume.

Novi Pazar posle deset odigranih utakmica ima 13 bodova, dok je Vojvodina sakupila jedan više.