TSC KIKSNUO U LUČANIMA! Partizan može na prvo mesto (VIDEO)
Žarko Lazetić, trener TSC-a, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 10. KOLO

Veljko Petrović

Fudbaleri TSC-a kiksnuli su u Lučanima protiv Mladosti pošto je domaćin izjednačio na 1:1 golom Janka Tumbasevića u 90+1. minutu.

Bačkotopolčani poveli su preko Miloša Pantovića u 26. minutu, a Partizan u Kruševcu ima priliku da se osami na prvom mestu.

Čukarički je u 10. kolu Superlige Srbije bio ubedljiv pošto je u Subotici pobedio Spartak sa 3:0.

Luka Adžić pogodio je u 13. minutu, dok je u 24. asistirao Igoru Miladinoviću, a konačan rezultat postavio je Đorđe Ivanović u 77. minutu.

"Plavi golubovi" ostali su sa igračem manje tri minuta ranije jer je drugi žuti, odosno crveni karton dobio Dejan Kerkez.