ZVEZDIN MINIMALAC PROTIV NIŠLIJA! Crveno-beli pobedili pred Jang bojs (VIDEO/FOTO)

SUPERLIGA SRBIJE, 10. KOLO

Jedini strelac bio je Mirko Ivanić

Objavljeno: 20:17h
Veljko Petrović

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su niški Radnički sa minimalnih 1:0 u 10. kolu Superlige Srbije.

1 / 10 Foto: Starsport©

Jedini strelac bio je Mirko Ivanić u 13. minutu kada je posle karambola pred golom "meraklija" pogodio glavom.

Gosti su se posle primljenog gola otvorili, ali nisu uspeli da ugroze Omrija Glazera.

U 44. minutu Šerif Endiaje je u situaciji jedan na jedan mogao da poveća prednost, ali je Dragan Rosić na vreme istrčao i skratio ugao.

Mirko Ivanić imao je najbolju priliku u drugom poluvremenu kada je sa dvadesetak metara pogodio prečku u 57. minutu.

Kao u prvom poluvremenu, Nišlije su se oslobodiče pritiska, ali ponovo bez krajnjeg rezultata.

Šerif Endiaje "zaradio" je zvižduke od strane navijača jer je u 81. minutu poslao loptu daleko pored gola iskosa sa levog boka.

Šerif Endiaje na utakmici Crvene zvezde i Radničkog iz Niša
Šerif Endiaje na utakmici Crvene zvezde i Radničkog iz Nišafoto: Starsport©

Omri Glazer sprečio je izjednačenje odličnom odbranom u 89. minutu posle pokušaja Filipa Fraja.

Izabranicima Baraka Bahara sada ostaje priprema za 4. oktobar i domaćinstvo Jang bojsu od 21 čas u drugom kolu G grupe Lige šampiona.