ILIĆ ASISTENT PROTIV ROME! Kod "bikova" svi Srbi starteri (VIDEO/FOTO)
Ivan Ilić na utakmici Torina i Rome, Foto: Marco Canoniero / Shutterstock Editorial / Profimedia

SERIJA A, 5. KOLO

Gosti su poveli golom Romelua Lukakua u 68. minutu, ali je izjednačio Duvan Zapata u 85. minutu

Fudbaleri Torina i Rome remizirali su 1:1 u petom kolu Serije A, a domaćin je igrao sa sva tri srpska fudbalera.

Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić proveli su ceo meč na terenu, dok je Nemanja Radonjić izašao u 55. minutu, a na drugoj strani Mile Svilar ostao je na klupi.

Nemanja Radonjić na utakmici Torina i Rome
Nemanja Radonjić na utakmici Torina i Romefoto: Marco Canoniero / Shutterstock Editorial / Profimedia

Gosti su poveli golom Romelua Lukakua u 68. minutu, a "bikovi" su izjednačili preko Duvana Zapate u 85. minutu na asistenciju Ivana Ilića.