SAMARDŽIĆ NEMOĆAN PROTIV MILENKOVIĆEVE FIORENTINE: Inter nastavlja da melje rivale! (FOTO)
Lazar Samardžić na meču protiv Fiorentine, Foto: EPA/Gabriele Menis

Serija a, 5. kolo

Gol vredan tri boda za ekipu iz Milana postigao je Federiko Dimarko

Objavljeno: 00:45h

Fudbaleri Fiorentine pobedili su na gostujućem terenu Udineze sa 2:0, u utakmici petog kola Serije A.

Fiorentina je povela golom koji je postigao Lukas Martines Kvarta u 32. minutu, a pobedu je obezbedio Đakomo Bonaventura u drugom minutu nadoknade.

U domaćem timu napadač Lazar Samardžić je na terenu bio do 83. minuta, dok je u ekipi iz Firence, Nikola Milenković u 64. minutu zamenio Josipa Brekala.

Atalanta je na svom terenu savladala Kaljari sa 2:0. Golove su postigli Ademola Lukman u 33. i Mario Pašalić u 76. minutu.

Inter je nastavio sa serijom pobeda pošto je na gostujućem terenu savladao Empoli sa 1:0.

Jedini gol postigao je Federiko Dimarko u 51. minutu.