NIJE MU BIO DAN: Rajković primo četiri gola za poluvreme!
Predrag Rajković, Foto: Profimedia

kiks

Na kraju su poraženi od Đirone rezultatom 5:3

Ekipa Majorke poražena je u 6. kolu La Lige od Đirone rezultatom 5:3, a jedan od tragičara je i srpski golman Predrag Rajković.

Rajković je u prvom poluvremenu meča čak četiri puta morao da vadi loptu iz svog gola.

Zapravo, Rajković je za samo 20 minuta vadio četiri puta loptu iz mreže. Prvi put u 26. minutu kada je Lopez doneo izjednačenje na asistenciju Blinda.

Potom u 33. minutu kada je Dovbik bez problema izveo penal i preokrenuo rezultat, a zatim je Martin povisio na 3:1 samo četiri minuta kasnije.

Za kraj poluvremena, Erera je u 45. minutu postavio konačnih 4:1 za prvo poluvreme berićetno golovima, a srpski golman je mogao samo da se uhvati za glavu.

U drugom poluvremenu su malo popravili utisak igrači Majorke i postigli dva gola preko Pratsa u samoj završnici meča, dok je peti gol za goste postigao Savio.