TSC NA +4 U ODNOSU NA ZVEZDU! Devet golova u Bačkoj Topoli (FOTO)
Slavlje fudbalera TSC-a iz Bačke Topole, Foto: Starsport©/Srđan Stevanović

SUPERLIGA SRBIJE, 7. KOLO

Goleada na severu naše zemlje, Voždovac savladao Mladost iz Lučana

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Čukaričkog na gostovanju, a TSC je to iskoristio i otišao na plus četiri na prvom mestu.

Bačkotopolčani su u sedmom kolu Superlige Srbije na svom terenu pobedili pančevački Železničar sa 6:3.

Za domaćina dvaput je pogađao Ifet Đakovac u trećem i 10. minutu, dok je konačnih 3:0 na poluvremenu postavio Petar Stanić u 37. minutu.

Aleksandar Đorđević je u 55. minutu smanjio na 3:1, a Dušan Cvetinović povećao je na 4:1 u 67. minutu.

Miloš Pantović aktivirao je petardu u 77. minutu, a Aleksandar Đorđević ponovo smanjuje na 5:2.

Đorđe Šušnjar dao je gol za 5:3 u 90. minutu, a konačan rezultat u trećem minutu nadoknade vremena postavio je Miloš Vulić.

TSC u lepom raspoloženju putuje u London gde u četvrtak od 21 čas gostuje Vest Hemu u prvom kolu A grupe Lige Evrope.

Voždovac je bio bolji od lučanske Mladosti na svom terenu sa 3:1, a Borisav Burmaz doneo je vođstvo u 16. minutu.

Slavlje fudbalera Voždovca
Slavlje fudbalera Voždovcafoto: Starsport

Izjednačio je Aleksandar Varjačić u 41. minutu, a sedam minuta kasnije nova prednost za "zmajeve" donosi Nikša Vujanović.

Poslednji se radovao Matija Mitrović u 89. minutu.