MESI SE OBRUKAO K'O NIKAD: Dao gol sa 30 metara pa napravio promašaj karijere! Inter u finalu (VIDEO)
Ni on ne veruje: Lionel Mesi, Foto: USA TODAY Network / ddp USA / Profimedia

auuu

Leo je znao odmah da je trebalo da samo malo podigne loptu...

Lionel Mesi je nastavio da golovima donosi pobede u nizu Inter Majamiju, ali je i zabeležio promašaj karijere.

Inter je sa 4:1 slavio na gostovanju Filadelfiji Union i izborio plasman u finale KONKAKAF Liga kupa.

Mesi je bio strelac drugog gola za svoj tim u 20. minutu preciznim šutem po zemlji sa 30 metara. Doduše, golman Andre Blejk se vidno kasno bacio na loptu koja nije išla preterano brzo sa te distance.

Bio je to deveti gol na šest utakmica Lea Mesija u dresu Intera, a mogao je i do desetog.

U 69. minutu, Argentinac je fintom bacio Blejka nqa zemlju i ostalo mu je samo da sprovede loptu u praznu mrežu, tako se bar činilo. Ipak, defanzivac Džek Elito je ispružio nogu i uspeo da izblokira Mesijev šut po zemlji. Leo je znao odmah da je trebalo da samo malo podigne loptu...

Finale Liga Kupa zakazano je za vikend, a Interov rival biće Nešvil.