BRAGA KLASA ZA TSC! Bačkotopolčani u grupnoj fazi Lige Evrope (VIDEO/FOTO)
Detaj sa utakmice TSC-a i Brage, Foto: Starsport©

kvalifikacije za lš

Portugalci slavili sa ukupnih 7:1. Marko Rakonjac strelac počasnog gola za domaćina u revanšu

Fudbaleri TSC-a igraće grupnu fazu Lige Evrope posle katastrofe protiv Brage u dvomeču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Gosti iz Portugala u prvom susretu na svom terenu slavili su 3:0, dok su u revanšu u Bačkoj Topoli pobedili sa 4:1.

Detaj sa utakmice TSC-a i Brage
Detaj sa utakmice TSC-a i Bragefoto: Starsport©

Sve je bilo gotovo nakon 20 minuta igre jer je tada stajalo 0:4 na semaforu u korist gostiju.

Strelci su bili Pici u osmom i Bruma u 13. i 15. i Mutasim Al Musrati u 20. minutu, a Marko Rakonjac smanjio je prednost u 39. minutu.

Galatasaraj je u prvoj utakmici u Ljubljani savladao Olimpiju 3:0, dok je u Istanbulu bio Mauro Ikardi u 24. minutu.