HAIFA PONOVO KOBNA ZA BORJANA! Kovačevićev Rakov izbacio "srpski" AEL (FOTO)
Milan Borjan, Foto: Pro Shots Photo Agency / ddp USA / Profimedia

KVALIFIKACIJE ZA LŠ

Veljko Nikolić je protiv poljskog prvaka ušao na poluvremenu, dok je Slobodan Urošević dobio šansu od 75. minuta

Milan Borjan ispao je sa Crvenom zvezdom prošle sezone u plej-ofu za Ligu šampiona na stadionu "Rajko Mitić" od Makabija iz Haife.

Iskusni golman od leta je postao novi golman Slovana iz Bratislave kao pozajmljeni član crveno-belih, a ponovo su Izraelci bili kobni po njega.

Detalj sa utakmice Crvene zvezde i Makabija iz Haife u Beogradu
Detalj sa utakmice Crvene zvezde i Makabija iz Haife u Beogradufoto: Starsport©

"Zeleni" su u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona savladali prvaka Slovačke sa 3:1 kod kuće, a u prvom meču bilo je 2:1 za domaćina.

Strelci su bili Francdi Pjero u 29. i Dija Saba u 45+2. i Din David u 90+3. minutu, a na drugoj strani Marko Tolić u 85. minutu.

U plej-of za Ligu šampiona ide i Rakov pošto je u revanšu u Limasolu pobedio AEL sa 1:0, a u prvom susretu bilo je 2:1 za Poljake.

Fran Tudor bio je strelac u 49. minutu, a Vladan Kovačević, potencijalni golman reprezentacije Srbije odigrao je ceo meč za goste.

Na drugoj strani Veljko Nikolić ušao je na poluvremenu, dok je Slobodan Urošević dobio šansu od 75. minuta.