TORINO JEDVA PROŠAO DALJE: Ilić FANTASTIČNIM golom sprečio veliko iznenađenje! (VIDEO)
Ivan Ilić postiže gol za Torino, Foto: Printscreen/Youtube/Serie A

POSLE DOSTA MUKA

Rezultat je na kraju bio 2:1

Objavljeno: 02:20h

Fudbaleri Torina su rezultatom 2:1 pobedili Feralpisalo u prvom kolu Kupa Italije.

Izašao je Torino u najjačem sastavu, ali nije blistao i prilično se mučio sa ekipom iz Serije B. Vanja Milinković Savić bio je nemoćan i prvi gol primio već u 17. minutu utakmice.

Delovalo je kao da će ovo biti veliko iznenađenje već na startu Kupa Italije, ali...

Nemanja Radonjić asistirao je kod izjednačujućeg gola. Strelac je bio reprezentativac tzv. Kosova Vojvoda, koji je pogodio u 22. minutu.

Kada se činilo da će Torino morati u produžetke, na scenu je stupio Ivan Ilić. Postigao je pobedonosni gol u 85. minutu i Torino je prošao dalje.