DVA GOLA U NADOKNADI ZA POBEDU! IMT-u pripala ludnica u Novom Pazaru (VIDEO/FOTO)
Slavlje fudbalera IMT-a, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 3. KOLO

Viktor Živojinović X faktor "traktorista" sa golom i dve asistencije

Fudbaleri IMT-a upisali su istorijsku pobedu u Superligi Srbije pošto su pobedili Novi Pazar sa 4:3 u gostima u trećem kolu.

Domaćin je poveo golom Adetunjija Rasaka Adesinje u trećem minutu na asistenciju Mitra Ergelaša.

Izjednačio je Miloš Luković u devetom minutu, a asistent kod prvog pogotka dovodi "plave" do nove prednosti.

Miloš Luković se po drugi put upisao u strelce na asistenciju Viktora Živojinovića u 81. minutu.

Miloš Luković
Miloš Lukovićfoto: Starsport©

To nije bilo sve, jer je Novi Pazar poravnao u 85. minutu preko Uroša Lazića.

U drugom minutu nadoknade vremena, druga asistencija Viktora Živojinocića i gol Nikole Glišića za 3:3.

Slavlje Viktora Živojinovića i Nikole Glišića
Slavlje Viktora Živojinovića i Nikole Glišićafoto: Starsport©

Veliko slavlje "traktoristima" donosi Viktor Živojinović 120 sekundi kasnije!

Пласман обезедио Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU