RADNIKU PRIJALA SELIDBA U NIŠ: Pobeda ostala u senci duge VAR provere gola! (VIDEO)
Detalj sa utakmice Radnik Surdulica - Spartak Subotica, Foto: Printscreen/youtube/Super liga Srbije

SUPERLIGA SRBIJE, 2. KOLO

Utakmica je završena rezultatom 2:0 u korist tima iz Surdulice

Objavljeno: 21:07h

Fudbaleri Radnika pobedili su u Nišu ekipu Spartaka iz Subotice sa 2:0, u utakmici drugog kola Superlige Srbije.

Surdulički klub poveo je u četvrtom minutu preko Vuka Mitoševića.

U 58. minutu drugi gol za Radnik postigao je Vukašin Bogdanović, a zatim je desetak minuta trajala VAR provera, zbog moguće ofsajd pozicije.

Bogdanoviću je na kraju gol priznat, a utakmica je u nastavku produžena za 14 minuta.

Utakmica je odigrana na niškom "Čairu", zbog problema sa terenom na stadionu u Surdulici.

U narednom kolu Radnik gostuje Voždovcu, a Spartak dočekuje Železničar iz Pančeva.