JOVIĆ STRELAC! Lukin gol utabao pobedu Fiorentine protiv Nice (VIDEO)
Luka Jović, Foto: Starsport©

PRIJATELJSKA UTAKMICA

Fudbaleri Fiorentine pobedili su Nicu 2:1 u prijateljskoj utakmici na stadionu Sent Džejms park u Njukaslu, a gol je dao i Luka Jović.

Reprezentativac Srbije odigrao je ceo meč, a bio je precizan u 17. minutu kada je iskoristio asistenciju Kristijana Kuamea.

Momak koji je u ulozi asistenta kod pogotka našeg asa, i sam se radovao u 35. minutu, a konačan rezultat postavio je Bedredin Buanani u 85. minutu.

Luka nije dobio priliku u subotu u porazu protiv Njukasla (0:2), ali je bio strelac protiv Groseta u trijumfu od 4:0 u 88. minutu, a ušao je u 73. minutu.