ISTORIJSKA BLAMAŽA: Klub iz Andore RAZBIO Sutjesku!
Fudbaleri Sutjeske, Foto: Youtube.com/printscreen/fksutjeska

Objavljeno: 21:17h

Crnogorski fudbal dotakao je novo dno.

Nakon što je Budućnost ponižena od islandskog Breidablika, a potom i od severnomakedonske Struge, još gori poduhvat napravili su fudbaleri Sutjeske.

Vicešampion Crne Gore eliminisan je u 2. kolu kvalifikacija za Ligu konferencija od Santa Kolome iz Andore.

Sutjeska je u prvom meču slavila u Nikšiću rezultatom 2:0 i činilo se da će revanš biti samo odrađivanje posla.

Ipak, dogodilo se potpuno suprotno. Santa Koloma je posle 90 minuta igre imala 2:0, pa se ušlo u produžetke.

Mario Murelo je u 35. minutu doneo prednost domaćinu, a u 71. minutu za 2:0 pogodio je Mark Niegra.

Veliku pobedu i plasman u 3. kolo kvalifkacija Santa Kolomi je doneo Ivan Garido pogotkom u 96. minutu.

Santa Koloma će u narednom kolu igrati protiv AZ Alkmara.

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU