GOLGETER I ŠOUMEN: Napadač Zvezde prvo izvrteo Blekija, pa protiv Vojvodine novom MAGIJOM oduševio "Delije" (VIDEO)
Žan-Filip Kraso, Foto: Starsport©/Srđan Stevanović

čarolije

Kraso je postigao dva gola, ali se posle meča na društvenim mrežama deli jedan drugi njegov potez

FK Crvena zvezda je silovito započela novu sezonu. Replicirali su izabranici Baraka Bahara trijumf u prijateljskoj utakmici protiv Fjorenitne (5:0) pošto su četiri dana kasnije istim rezultatom, takođe na svom stadionu, savladali Vojvodinu u 1. kolu Superlige Srbije.

Navijači aktuelnog šampiona su prezadovoljni kako je započetza odbrana titule i sa nestrpljenjem iščekuju Ligu šampiona, a još jednom ih je oduševio novi ljubimac - Žan-Filip Kraso.

Napadač Zvezde je postigao dva gola, ali se posle meča na društvenim mrežama deli jedan drugi njegov potez.

Žan-Filip Kraso

Posle meča sa Fjorentinom to je bio dribling kojim je "slomio" Nikolu Milenkovića, a sada je to atraktivni prijem lopte koji je reprezentativac Obale Slonovače demonstrirao u jednoj akciji prvog poluvremena.

Kraso je u stilu najvećih fudbalskih majstora u skoku primio loptu petom, a mnogi su ovo primetili tek kad je snimak počeo da kruži internetom.

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU