KOMIČAN AUTOGOL: Zvezda uvećala prednost! (VIDEO)
Duel u šesnaestercu Vojvodine, Foto: Starsport

GOTOV POSA

Crvena zvezda je posle prvog poluvremena rešila pitanje pobednika

Objavljeno: 21:04h

Crvena zvezda vodi rezultatom 2:0 protiv Vojvodine posle prvih 45 minuta igre u derbi meču 1. kola Superlige Srbije.

Kao što smo već objavili, crveno-beli su poveli golom Žana Filipa Krasoa sa bele tačke u 11. minutu nakon sporne odluke glavnog arbitra Aleksandra Živkovića.

Nedugo posle toga gosti iz Novog Sada su ostali sa igračem manje, jer je Busnić dobio drugi žuti, samim tim i crveni karton.

Uspela je Vojvodina da odoleva Zvezdi, ali je poklekla u poslednjim trenucima prvog poluvremena kada je komičan autogol postigao Radomir Milosavljević.

On je posle kornera za beogradsku ekipu glavom poslao loptu u svoju mrežu.

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU