OPŠTA TUČA SAIGRAČA! Sramotni izgredi kakvi ne priliče ni najgorim huliganima (VIDEO)

Sevali crveni kartoni

Sudija je morao da isključi iz igre vinovnike ovog odvratnog incidenta

A tek onda nastao je haos. I jedan i drugi jurnuli su u sukob, uspeli su i da se dohvate, a da na terenu ne bi bilo i krvi pobrinuli su se njihovi saigrači, treneri, pa čak i protivnički igrači koji su odvukli ratoborni tandem na suprotne strane dok su domaći navijači skandirali: 'Tuča, Tuča!'

No, njih dvojica zapalila su iskru. Gurkanje i koškanje ostalih igrača i trenera nastavilo se i prilikom odlaska prema svlačionicama, a rezultat svega su crveni kartoni Fosteru i Svonsonu. Sent Džonstoun je zbog divljačkog ponašanja svoja dva važna igrača drugo poluvreme igrao s devetoricom i na kraju izgubio 1-0 golom u 89. minutu od ekipe koja je do ove pobjede bila na poslednjem mestu tabele.

KLIP KOJI PRETI DA OBORI INTERNET! Nikad niko nije izvređao Grobare kao Džigi Ninković! (VIDEO)

BONUS VIDEO: Luka Mitrović i njegovi saigrači pozdravljaju povređenog igrača Uniksa