ZVEZDA BOLJA OD BORCA IZ BANJA LUKE: Baharova četa dominirala, debi Krasoa i Olajinke
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport

lepa fudbalska predstava u užicu

Trener Zvezde isprobao skoro sve raspoložive snage

Objavljeno: 19:52h

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali ekipu Borca iz Banja Luke sa 2:0 u prijateljskom meču koji je odigran na gradskom stadionu "Radomir Antić" u Užicu.

Sastavi timova:

FK Crvena zvezda: Glazer, Nedeljković, Dragović, Eraković, Rodić, Stamenić, Kanga, Ivanić, Prucev, Mitrović, Mijatović

FK Borac Banjaluka: Ćetković, Kvržić, Račić, Jokić, Pejović, Predragović, Fićović, Blagaić, Lukić, Kortez, Hrelja

FK Crvena zvezda, FK Borac Banja Luka, Prijateljski meč

Crveno-beli su odmah uspostavili inicijativu na terenu, a sve se isplatilo već u 8. minutu kada je Stefan Mitrović uz dosta sreće savladao golmana Banjalučana. Lopta je kačila stativu, pa čuvara mreže, da bi završila u istoj.

Bili su konkretniji izabranici Baraka Bahara i u nastavku, ali do poluvremena nije bilo promene rezultata.

Menjao je Izraelac skoro čitav tim u drugom poluvremenu, ali je odmer snaga ostao isti.

Na drugi gol se čekalo do 70. minuta, a tu su zablistali mladi fudbaleri šampiona Srbije.

Šljivić je sa desne strane idealno centrirao, pronašao Lučića koji neometan sa oko pet metara šalje loptu glavom u mrežu.

U nastavku su debitovali Kraso i Olajinka što im je bio debi u crveno-belo dresu.