NAPOLI POBEDIO STANKOVIĆA NA OPROŠTAJU OD SAMPDORIJE! Kvaljarela u penziji, debitovao Srbin (VIDEO/FOTO)
Dejan Stanković i Lućano Spaleti, Foto: EPA/CESARE ABBATE

SERIJA A, 38. KOLO

Domaćin slavio golovima Viktora Osimena u 64. iz penala i Đovanija Simeonea u 85. minutu

Dejan Stanković je pred utakmicu Napolija i Sampdorije saopštio da neće biti trener Đenovljana u Seriji B.

Srpski stručnjak oprostio se od klupe Sampdorije porazom od novog šampiona u Napulju sa 2:0 u poslednjem, 38. kolu Serije A.

Detalj sa utakmice Napolije i Sampdorije
Detalj sa utakmice Napolije i Sampdorijefoto: EPA/ CIRO FUSCO

"Azuri" su slavili golovima Viktora Osimena u 64. iz penala, dok je konačan rezultat postavio Đovani Simeone u 85. minutu.

Fabio Kvaljarela, legendarni kapiten Đenovljana završio je karijeru, a zamenio ga je Mihailo Ivanović (18) koji je debitobao u elitnom rangu.

Napadač je do sada igrao samo za Primavera tim Sampdorije, a stigao je letos na jednogodišnju pozajmicu iz Vojvodine.

04:30

LJUBAVNA PRIČA DEJANA STANKOVIĆA: Dao pobednički go na derbiju, pa upoznao sadašnju suprugu (KURIR TV)