Juventus slavio u Đenovi, ali izgubio nešto mnogo vrednije od bodova! Lacio teško bez Sergeja, lagana priča Rome! (VIDEO)

serija a 29. kolo

Zanimljivo je bilo na terenima širom Italije...

Fudbaleri Juventusa pobedili su u gostima Sampdoriju sa 1:0, u 29. kolu Serije A, i tako zadržali prednost na vrhu tabele

Na "Marasiju" je Juventus slavio pogotkom Kvadrada, koji je mrežu zatresao glavom nakon centaršuta Asamoe i postavio konačan rezultat.

Ipak, ’Stara dama’ je platila skupu cenu trijumfu, pošto je ostala bez Paola Dibale, koji je u prvom poluvremenu povredio mišić.

Lacio je odigrao 0:0 u gostima sa Kaljarijem i tako je izgubio korak sa vodećima, pošto je sada četvrti sa 57 bodova, dva više od Intera, koji je u subotu odigrao 2:2 sa Torinom. Dušan Basta je igrao do 80. minuta, Filip Đorđević je dobio priliku u poslednjih 20, dok Sergeja Milinković-Savića nije bilo zbog kartona.