Bajern može da počne da slavi! Ode Lajpcig! (VIDEO)

Bundesliga, 25. kolo!

Lajpcig je gostovao u Bremenu, gde je domaća ekipa Verdera ubedljivo slavila rezultatom 3:0
Objavljeno: 23:05h

Ovaj meč je obeležio sjajni Modest, koji je upisao het-trik u ekipi Kelna, a goleadu domaćih otvorio je Osako, vodećim pogotkom već u šestom minutu. Ibišević iz penala i Bruks su u drugom poluvremenu samo ublažili poraz ekipe iz Berlina - 4:2.

Dodajmo da su trijumfu Kelna doprineli i naši internacionalci, Miloš Jojić i Neven Subotić, koji su bili u startnoj postavi. Borbu za plasman na evro-scenu uspešno je nastavio i Hofenhajm, koji je golom Vagnera iz 62. minuta savladao ekipu Leverkuzena sa 1:0, a ''Farmaceuti'' su posle još jednog poraza ostali tek na desetom mestu, daleko od mesta koje vode u Evropu. Istim rezultatom Volfsburg je na svom terenu savladao poslednjeplasiranu ekipu Darmštata, a gol odluke u ovom meču postigao je Gomez u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Jedini remi ovog popodneva viđen je u Augsburgu, gde je gostovala ekipa Frajburga. Završeno je rezultatom 1:1, Niderlehner je golom iz penala doveo goste u vođstvo u 30. minutu, a osam minuta kasnije Stafilidis je postavio konačan rezultat. Naš internacionalac Gojko Kačar je od 20. minuta bio na terenu u dresu ekipe Augsburga.

U poslednjem meču dana, Ajntraht i Frankfurt su odigrali bez golova.