VLAHOVIĆA VREĐALI NAVIJAČI ATALANTE, DUŠAN ODGOVORIO GOLČINOM! Juventus osvojio Bergamo (VIDEO/FOTO)
Dušan Vlahović na utakmici Atalante i Juventusa, Foto: Michele Maraviglia / Zuma Press / Profimedia

SERIJA a, 34. kolo

Mladi napadač ušao je u 65. minutu umesto Arkadijuša Milika, dok je strelac prvog pogotka Samjuel Iling Junior ustupio mesto Filipu Kostiću u 82. minutu

Objavljeno: 15:34h

Fudbaleri Juventusa savladali su na gostovanju Atalantu u Bergamu sa 2:0 u meču 34. kola Serije A.

Gosti su poveli u 56. minutu golom Samjuela Ilinga Juniora, a Dušan Vlahović je ušao u 65. minutu umesto Arkadijuša Milka.

Slavlje Samjuela Ilinga Juniora
Slavlje Samjuela Ilinga Juniorafoto: Spada/LaPresse / Shutterstock Editorial / Profimedia

Filip Kostić je u 82. minutu zamenio strelca prvog gola, dok je Dušan Vlahović bio na meti navijača "Boginje provincije" koji su ga vređali u 91. minutu.

Napadač fudbalske reprezentacije Srbije osam mnuta kasnije odgovorio im je golčinom kada je sa ivice šesnaesterca iz koraka savladao Marka Sportijela.