TATI UNIŠTIO MADRIĐANE: Kasteljanos sa ČETIRI komada RAZBIO Real!
Slavlje Tatija Kasteljanosa, Foto: LLUIS GENE / AFP / Profimedia

ČUDO

Objavljeno: 21:27h

Fudbaleri Real Madrida i zvanično su se oprostili od osvajanja šampionske titule.

Izabranici Karla Anćelotija potpuno su razočarali i u gostima u Kataliniji izgubili od Đirone rezultatom 4:2.

Madriđani i dalje imaju 11 bodova manje od Barselone, ali sada i utakmicu više, a do kraja Primere ostalo im je da odigraju još svega sedam mečeva.

Đirona je fantastično otvorila ovaj duel, pa je posle 24 minuta igre golovima Tatija Kasteljanosa povela sa 2:0.

Nemoćni fudbaleri Real Madrida
Nemoćni fudbaleri Real Madridafoto: LLUIS GENE / AFP / Profimedia

Uspeo je Real da smanji preko Vinisijusa Žuniora u 34. minutu na 2:1, ali je čudesni Kasteljanos odmah na startu drugog poluvremena u 46. minutu pogodio za 3:1.

Nezaustavljivi Argentinac je u 62. minutu postigao svoj ČETVRTI gol na utakmici i povisio na neverovatnih 4:1. Real je do kraja meča samo uspeo da ublaži poraz golom Lukasa Vaskeza u 85. minutu.

Na kraju ubedljiva pobeda Đirone koja će se pamtiti po četiri gola čudesnog Kasteljanosa.