RONALDO ŠČEPAO RIVALA U "GILJOTINU!" Kristijano izgubio kompas i dobio "samo" žuti karton (VIDEO)
Kristijano Ronaldo na utakmici Al Hilala i Al Nasra, Foto: Fayez Nureldine / AFP / Profimedia

ŠTA REĆI?

Sve se dogodilo u 57. minutu dok je Al Nasr čiji je kapiten legendarni Portugalac gubio 1:0 na gostovanju Al Hilalu u derbiju Saudijske Arabije

Objavljeno: 10:25h

Kristijano Ronaldo (38) šokirao je fudbalski svet zbog poteza na derbiju Saudijske Arabije između svog Al Nasra i Al Hilala na gostovanju.

Kapiten žuto-plavih i reprezentacije Portugala protivnika je stavio u "giljotinu" u 57. minutu kada je obavio obe ruke oko njega i oborio ga na zemlju.

Jedan od najboljih fudbalera svih vremena dobio je "samo" žuti karton, a glavni sudija bio je poznati engleski arbitar Majkl Oliver.

Kristijano je verovatno bio ljut zbog rezultata od 1:0 u tom trenutku, na kraju je bilo 2:0, a oba gola bili su delo Odiona Igaloa iz penala u 42. i 62. minutu.

Kristijano Ronaldo i Majkl Oliver
Kristijano Ronaldo i Majkl Oliverfoto: Fayez Nureldine / AFP / Profimedia

Al Nasr i Ronaldo su u problemu pošto imaju tri boda manje i duel više od Al Itihada, a do kraja prvenstva ostalo je još šest utakmica.